مصاحبه با چلچراغ

در مورد جشنواره ترانه های سرزمین مادری صحبت زیاد و حاشیه بسیار بود. اینکه بارها اختتامیه به تاخیر می افتاد و بسیاری از عوامل برگزاری به دلایلی که همه می دانند! نتوانستند مدتی در کنار ما باشند، آقای بوترابی هم که هنوز نیامده و هزاران مشکل دیگر و خرماهای بر نخیل مانده و دست های خالی ما. البته این ها همه اجتناب ناپذیر بود چرا که اکثر دست اندر کاران جشنواره از یک طیف فکری خاص بودند و نمی شد انتظار داشت شرایط برایشان عادی باشد در سال 88.

در عین حال شرکت کنندگان هم از طرق مختلف پیگیر ماجرا هستند که جشنواره ترانه های سرزمین مادری را چه شد؟ و من در پاسخ این عزیزان را ارجاء می دهم به شماره ی تازه ی مجله ی چلچراغ که در دو صفحه به بررسی جشنواره ترانه های سرزمین مادری پرداخته. نیلوفر لاری پور در صفحه ی "ترانه خونه" یادداشت و گفتگویی داشت با عوامل و داوران جشنواره  و بعد به وبلاگ جشنواره اشاره ای کرد و در نهایت هم نتیجه گیری های خودش را در همان جا آورد که می تواند برای کسانی که در مورد جشنواره از من می پرسند خواندنی باشد.

و دیگر اینکه با من هم در همین شماره ی چلچراغ یعنی شماره 388 مصاحبه ای شده در مورد آینده ی جشنواره و اتفاقات پیش رو. که می توانید از اینجا ببینید.

/ 66 نظر / 17 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مینا تقی پور

سلام آقای موسوی! برداشتم اینه که به موسیقی کاراتون بیشتر از مفهومشون اهمیت میدین. در هر صورت ممنونم

مهدی

سلام دوست من وبلاگ جالبی داری........ کلی باهاش حال کردم.... خوشحال میشم به منم یه سری بزنی در ضمن اگه خواستی بگو تا با هم تبادل لینک کنیم راستی تازگیا یه بازی پیدا کردم که بیش از 7 ملیون کاربر داره من که خیلی ازش خوشم اومد تو هم اگه خواستی میتونی برای ثبت نام به لینک زیر بری...... http://www.travian.ir/?uc=ir2_21234

هانیه مستانه

زیبا بود باداستان جدیدم به روزم ومنتظر حضور شما شاد باشید[گل]

جوجه ی کثیف

سلام اپم با یه کامنت با نمک از پسر استاد عزیز عبدالجبار کاکایی به نام امیر حسین کاکایی لطفا زود بیاین چون فوق العااااااااااااااده جالبه !!!!!!!!!!

بی پدر خودشیفته

از مجله چلچراغ متنفرم. مطالبش به کل جفنگه. حیف پول که آدم بابت این مجله ی درپیت بده. من فریب خوردم و چند شماره شو به خاطر مطالب یکی خوندم ولی زود به خودم اومدم و جلوی ضرر بیشتر رو گرفتم. این قالبت دقیقا قالب قبلی منه. هر بار میام انگار اومدم خونه ی خودم. زیر شلواریم رو هم میارم که شب بمونم! بیا نقدم کن. یه سالمه دیگه داداش.[بغل]

mehregan

با اجازتون لینکتون کردم[لبخند]

mehregan

مرسی عزیزم لطف کردین و سر زدین [لبخند]

حامد

سلام می خواستم بدونم بازم همچین جشنواره ای برگزار می شه ؟ یا جایی دیگه یا همین مجله . خیال دارم شرکت کنم می خواستم کمکم کنین . ممنون .

سلام پسر بد بالاخره نگفتی قبول شدی یا نه ؟؟؟؟؟؟